Thief – skutočné dobrodružstvo v obývačke

Publikované dňa 28.08.2017 od Majk

Thief je niečo neuveriteľné. Ide o hru, ktorá ako jediná drží svoju úspešnú líniu od prvých počítačov. Patrila k prvým hrám, ktoré sme hrali a dnes nestojí bokom v modernom súboji hracích konzol.

Áno, Thief sa poriadne zmenil, vyvinul, ale stále je charakteristický svojou perfektnou nápaditosťou, tajomstvom aj zaujímavými prvkami, ku ktorým je potrebné viac ako len schopnosť rýchlych prstov a vyžaduje sa logika. Takže ak máte radi hry, ktoré nie sú len tak o ničom, s novým Thiefom budete spokojní.

Stredobodom pozornosti je opäť zlodejský hrdina a jeho upgrade na novú verziu sa podaril. Nejde o hru v úplne otvorenom svete, ale povezme si otvorene, komu vlastne chýba prehnanie sa po prériách o ničom. Prakticky nikomu. Čo však bude zaujímavé je hororová atmosfér a mnoho arzenálu.

Stať sa zlodejom bude vskutku zaujímavé a trochu aj zložité. Ak patríte k hráčom, ktorí radi zbierajú všetko, čo vyzbierať treba, je to hra na skutočne na dlhá dni. Ak máte radi pomalšie, tajomné, ale aj trochu bojové hry. Teda zo všetkého niečo, bude to hra pre vás absolútne vhodná.

Hru Thief aj ďalšie hry za super ceny nájdete na:  http://hry.eiffeloptic.sk/