Štyri situácie, kedy je chlap pre ženu extra sexi!

Publikované dňa 04.09.2017 od Majk

Nezáleží na veľkosti bicepsu. Keď ženy hovoria, že fyzická krása je pre ne druhoradá, hovoria len čiastočnú pravdu. Muži ich zaujímajú telesne, ale keď sa rôznorodo prejavujú. Existujú totiž situácie, kedy sú pre nich najviac príťažlivý. Mali by ste ich poznať.

Po sprche

Ráno, na obed, alebo večer. Je jedno kedy vyleziete zo sprchy. Ak za sebou zanecháte príjemnú mužnú vôňu, v žene sa začnú pochody túžby a to nemusíte byť ani vyzlečení.

Pri varení

Chlap, ktorý vie variť. Je už takmer rovnako atraktívny ako muž plný vtipu. Lenže je rozdiel variť a variť. Aj obyčajný čaj, alebo praženicu môžete uvariť štýlovo a presne to ženy milujú. Muž v kuchárskej zástere je pre nich extra trieda, aj keby len zalial kávu. Buďte štýlový.

Muž romantik

Stačí málo. Sviečka k večeri. Nejaké to navodenie atmosféry, pohladenie po ruke, odsunutie stoličky a prisunutie k stolu aj doma pri raňajkách. Takých mužov bude žrať každá žena.

Pri čítaní

Znie to neuveriteľne, ale aj tie, ktoré nechytia knihu do ruky považujú mužov s knihou, prípadne aj elektronickou,  za sexi. Čítanie nám jednoducho znásobuje sexepíl. Takže už vite ako spraviť dojem.

Skvelé nápady ako vyzerať sexi nájdete aj na: http://knihy.eiffeloptic.sk/