Prečo by v žiadnom byte nemali chýbať obrazy!

Publikované dňa 06.09.2017 od Majk

Obrazy stoja peniaze a v niektorých prípadoch sú vnímané ako niečo, čoho sa môžeme predsa ľahko vzdať. Omyl. V interiéri sú skutočne potrebným artiklom.

Rozširujú priestor

Znie to neuveriteľne, ale obrazy na stene rozširujú horizonty samotnej miestnosti. Keď ich zavesíte na stenu, tá prestáva byť iba jednotvárnou plochou. Iba múrom. Zrazu je prienikom do sveta umenia, prírody, alebo čokoľvek, čo na stene zobrazujte. Domov sa tak stane omnoho „priestrannejší“.

Viac útulnosti

Výhodou obrazov je aj to, že si nainštalujete na stenu to, čo sa vám páči. To v praxi znamená, že budete pozerať na obľúbené výjavy a už vstupom do miestnosti sa jednoducho začnete cítiť lepšie. Pretože svet priestoru bude pre vás útulnejší.

Doma kdekoľvek

Možno máte niektoré obrazy na stene od detstva, možno históriu s vašim domovom začnete písať dnes. Obrazy však v sebe nesú istú symboliku, spomienky. Dajú sa sťahovať spolu s nami a málokedy ich vyhodíme ako opotrebovaný nábytok. V každom obraze je tak popri umení aj kus ľudskej histórie a spomienok. Preto ich určite v interiéri nevynechajte.

Pekné obrazy do bytu nájdete na: http://bytove-doplnky.eiffeloptic.sk/