Najkrajšie puzzle, ktoré vám spríjemnia nejeden večer

Publikované dňa 11.09.2017 od Majk

Skladanie puzzle je relax, zábava, možno ho dokonca v istom ohľade považovať za spoločenskú hru. Preto sme sa rozhodli spraviť výber toho najdobrodružnejšieho, čo môžete vo svete puzzle nájsť.

Panorámy

Nie sú jednoduché. Vyžadujú si dobré oko a povedzme si otvorene aj kus náhody. Najmä ak ide o poskladanie oblohy nad mostom. Ale o to väčšia radosť bude následne z diela, ktoré vám môže visieť napríklad na stene. Príkladom je panoráma New Yorku.

3D puzzle

Patria k unikátnym novinkám. Skladáte totiž nielen plošne, ale aj do výšky. Po poskladaní tak nedostávate len obraz, ale skutočnú ozdobu do domácnosti. Príkladom je 3D puzzle hodín Bug Ben. Aj jej 216 dielikov dá poriadne zabrať. 

Niečo na relax

Vedeli ste o tom, že na nás vplývajú farby aj tvary a niektoré majú schopnosť napomôcť relaxácii? Pekným príkladom sú čínske pagody. Ako sa budete odkrývať z dielikov tak vás bude upokojovať nielen samotné stavanie, ale aj pohľad na výsledok.

Absolútny top

Ak si vyberiete puzzle z 18 000 dielikov tak vám garantujeme, že to bude záležitosť stavania  zábavy na niekoľko mesiacov. Pozor takéto puzzle si, vyžaduje si aj dostatok miesta. 

Krásne puzzle nájdete na: http://hracky.eiffeloptic.sk