Dnes je Streda 21.02.2018. Meniny má Eleonóra, zajtra Etela. Zobrazit celý kalendář »
 
 

Kosačka z Lidla môže spôsobiť požiar. Pozor ak máte ten typ doma!

Publikované dňa 19.05.2017 od Majk

Kupovali ste si na leto kosačku v reťazci Lidl, mali by ste zbystriť pozornosť. Výrobca, aj predajca sa zákazníkom ospravedlňujú, ale varujú pred nebezpečným výrobok. Kosačkou s typom AKU Kosačka FRMA 36'2 B1“ značky Florabest s IAN kódom 282231. Ak ju máte, treba ju čo najrýchlejšie vrátiť. Môže totiž spôsobovať požiare.

V prípade, že ste si spomenutý výrobok zakúpili, môžete ho kedykoľvek priniesť späť do predajne, pričom vám budú vrátené peniaze, aj bez nutnosti predloženia pokladničného bloku," informovala oficiálne spoločnosť Lidl svojich zákazníkov.

Ak tento typ kosačky nemáte, môžete ho vrátiť v akejkoľvek predajni, bez ohľadu na to, či máte, alebo nemáte pokladničný blok. Zároveň sa spoločnosť zaručila, že si nepotrebujete vyberať žiadny iný tovar, všetky náklady vám vráti.

Nebezpečná kosačka je v ponuke obchodného reťazca od 20. apríla 2017 za 249,99 €. Dodávateľ Grizzly Tools sa zákazníkom ospravedlnil a spolu s reťazcom zachoval správny postup, ustretový k zákazníkovy. Chyba sa predsa môže stať každému....

Chcete kvalitné výrobky na vašu záhradu a do domu? Určite navštívte http://darceky.eiffeloptic.sk/