Dnes je Piatok 23.03.2018. Meniny má Adrián, zajtra Gabriel. Zobrazit celý kalendář »
 
 

GTA V je stále obľúbenou hrou

Publikované dňa 25.02.2018 od Majk

Treba si to priznať otvorene. GTA nie je len obyčajná hra na víkend. Je to fenomén, hráčska sága, ktorá baví prakticky každého, nielen milovníka akčných hier. Predalo sa jej už viac ako 100 miliónov a napriek tomu, že klesá už jej cena, neklesá o ňu záujem.

Ide stále s  dobou

Tvorcovia hry GTA vždy o pár rokov predbehnú dobu a preto je ich piate pokračovanie tak atraktívne aj päť rokov od vydania. Dokonca sú ľudia, ktorí si hru stále nezahrali, ale čakajú na jej dostupnosť v obchodoch z druhej ruky. Hra už nie je novinkou a tak jej cena klesla, no to vyvoláva ešte väčší záujem. V GTA 5 totiž žijete otvorený svet, postupujete v príbehu, budujete samého seba, kupujete si domy, jednoducho žijete virtuálnu realitu lepšiu ako v skutočnosti.

Baví každého

Na GTA 5 je skvelé, že sa môžete len tak celého hodiny prevážať v aute, pretkať, len tak niekoho občas odstreliť, alebo plniť misie. Je to hra, ktorú ak ste dlhšie nehrali, môžete sa do nej pustiť znova s rovnakým záujmom a bude vás rovnako baviť. Aj preto takmer nikto, kto pri GTA 5 kúpi ho nechce predať ďalej.

Skúste si zahrať GTA 5 za super cenu na: https://hry.eiffeloptic.sk/